first image second image third image forth image fifth image sixst image

ORGANIZATORZY

Organizatorem gry jest Stowarzyszenie Rekonstrukcji Fabularnej "Piołun" (zwane też STREFĄ Piołun) z siedzibą w Katowicach. Wśród celów stowarzyszenia jest m.ini organizacja gier miejskich i terenowych oraz zrzeszanie entuzjastów gier fabularnych i symulacyjnych.

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI

"PSYCHO"

Wódz, drygent i dyrektor wykonawczy. Na śląskich stalkerach właściwie od samego początku (Ruda III... skąd razem ze wszystkimi spieprzał w podskokach). Pamięta czasy gdy Powinność trzepała na bramie Gwiazdy w Nysie. Przejął Duty od Vergia i dowodził frakcją nieprzerwanie aż do pierwszej Silesii na Januszu. Najbardziej stonowany i szarmancki człowiek jakiego mógłbyś spotkać w Zonie. Ale nie spotkasz go, bo będzie w tym czasie zajęty pociąganiem za sznurki fabuły, spuszczając ci na głowę stado mutków. Albo dwa.

Czym się zajmuje:

  • Sprawy formalne, finanse, papierologia. Masa niewidocznej roboty bez której to wszystko by się rozleciało.
  • Dedlajny, asapy, fakapy. Często srogie.


"RANDOM"

Nie lubi larpów, nie lubi ludzi, uważa że stalker to nie postapo.

Czym się zajmuje:

  • Zaplecze, lokacje, logistyka
  • Artefakty i crafty wszelkiego typu i skali


"MEPPO"

Niepoprawny optymista i nieodpowiedzialny idiota. Obraża się kiedy ktoś obraża hippisów nazywając go hippisem. Pierwszy mutek który dał się oswoić batonikiem. Członek legendarnego pierwszego patrolu Wolności i współoperator Ruchomego Bonga Taktycznego. Odpowiedzialny za 90% procent pomysłów adresowanych do 10% graczy. Kochany i nienawidzony.

Czym się zajmuje:

  • Fabuła, postacie, frakcje
  • Strona internetowa


"EZZ"

Skryba. Głos rozsądku i ostoja profesjonalizmu. Gładką gadką zbawia i sprowadza na zatracenie. Opchnie ci twój własny szpej i jeszcze zgarnie napiwek. Zawsze gdy jest w strefie napieprza go ząb, zawsze ten sam, za każdym razem bardziej. Weteran szybkich przechadzek na Wzgórze Ostatniej Zagrychy. Dotarł do każdego Spełniacza od czasów III Nysy, i nigdy o nic nie poprosił.

Czym się zajmuje:

  • Teren, papiery, pozwolenia
  • Fabuła, setting i fluff


JEST NAS WIĘCEJ! KOLEJNE MORDY WKRÓTCE